Firmy Sprzątające Kraków

Magic Clean to profesjonalna firma sprzątająca w Krakowie, która posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu wszelkiego rodzaju biur, siedzib, obiektów po budowie, mieszkań oraz innych. Posiadamy jako jedni z nielicznych ubezpieczenie od wszelkiego rodzaju nieszczęśliwych wypadków, dzięki czemu nasze usługi są w pełni bezpieczne a co najważniejsze najwyższej jakości.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Firmy Sprzątające Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku

Firma sprzątająca Magic Clean Kraków oferuje wysokiej jakości usługi sprzątania na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które nieustannie nabywamy od 2004 roku podczas wszelkiego rodzaju prac związanych ze sprzątaniem firm, biur, miejsc po budowach oraz innych płaszczyzn, które wymagają naszych usług. Nasza firma posiada pełne ubezpieczenie od wszelkiego rodzaju nieszczęśliwych wypadków dzięki czemu zawsze mają Państwa gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

Doskonale wiemy, jak ważne jest dokładne sprzątanie w opdpowiednich dla Państwa godzinach, tak aby nie zakłócać codziennego harmonogramu pracy, dlatego nasza firma sprzątająca Magic Clean w Krakowie oferuje pełne dopasowania naszych usług do wyznaczonego harmonogramu, dzięki czemu firma bez najmniejszych przeszkód może realizować swoje codzienne zadania.

Ogromnym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, którzy pracują z nami od wielu lat. Wszystkie prace sprzątania oferowane w naszej firmie są prowadzone z najwyższą dokładnością przy użyciu odpowiednich środków, które nie zostawiają przykrych zapachów w pomieszczeniach jednocześnie usuwają wszelkie zabrudzenia.

Realizacje sprzątania firm i biur Kraków, Wieliczka, Myślenice