Usługi porządkowe Kraków

Profesjonalna firma sprzątająca. Sprzątamy: biura, siedziby firm, obiekty po budowie. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy pranie wykładzin, dywanów i czyszczenie tapicerki meblowej. Posiadamy ubezpieczenie OC na wypadek ewentualnych szkód wyrządzonych podczas wykonywania usług.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku

Nasza firma Magic Clean zajmuje się sprzątaniem od wielu lat dzięki czemu posiadamy bardzo duże doświadczenie, odpowiedni sprzęt oraz ekipę, która bez problemu zajmuje się każdym powierzonym im zadaniem. Nasze usługi oferujemy na terenie Krakowa oraz pobliskich okolic, podczas wieloletniej pracy naszej firmy nawiązaliśmy współprace z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi, którzy są bardzo zadowoleni z naszych usług z czego jesteśmy bardzo dumni. Naszą szeroką ofertę kierujemy za równo do dużych firm, małych firm, oraz osób prywatnych. Prowadzimy usługi porządkowe na terenie Krakowa, w których skład wchodzi: sprzątnie domów, sprzątanie mieszkań, sprzątanie biurowców,sprzątanie po zakończonych budowach, wynoszenie śmieci, mycie okien oraz wszystkie rzeczy związane z sprzątaniem oraz usługami porządkowymi.

Jesteśmy świadomi jak ważne dla Państwa jest, abyśmy swoje usługi świadczyli w godzinach po za biurowych dlatego wychodząc Państwu na przeciw dbając o zadowolenie klienta usługę realizujemy w dogodnym terminie ustalonym na początku współpracy. Sprzątając Państwa budynki używamy środków najwyższej jakości, które oferują wysoką skuteczność i eliminują wszystkie plamy bez problemu zostawiając przy tym świetny połysk i blask mając przy tym małą inwazyjność dla osób pracujących w pomieszczeniu. Ważnymi atutami naszej firmy jest to że zawsze cierpliwie pucujemy podłogi i akcesoria bezwzględnie usuwając osad i kurz zostawiając super błysk oraz to, że przykładamy wagę do trudno dostępnych miejsc. Wiemy również jak ważny jest czyszczenie podłóg dlatego zawsze używamy najlepszych detergentów oraz zabezpieczamy podłogę po wykonanej pracy zapewniając przy tym lekkość chodzenia i czyste skarpety.

W naszym personelu znajdują się tylko odpowiednio przeszkoleni pracownicy z odpowiednimi kwalifikacjami posiadający wieloletnie doświadczenie. Jednak w trosce o Państwa bezpieczeństwo nasza firma posiada wykupione ubezpieczenie OC na wypadek sytuacji losowych nie do przewidzenia. Ubezpieczenie to daję pełną gwarancje ochrony gdy realizujemy usługi porządkowe. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie w celu ustalenia wygodnego dla Państwa terminu spotkania na którym wykonamy darmową wycenę realizacji usługi.

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku