O nas

Pamiętasz czyste? To coś czym my się zajmujemy. I mamy czystą reputację.

MagicClean jest firmą z tradycjami. Doświadczenie zdobywaliśmy na przestrzeni lat w Polsce i za granicą. Zapewniamy profesjonalne i wszechstronne usługi sprzątające. Rozumiemy że porządek który nas otacza ułatwia funkcjonowanie na wszystkich płaszczyznach. My sprzątamy więc Ty już nie musisz, ponieważ wznosimy porządek na wyższy poziom.

Oferujemy sprzątanie w najlepszym wydaniu bo Twój czysty dom/biuro to nasza sprawa.

Jesteśmy zdania, że czas po pracy można poświęcić na priorytety, dlatego pozwólcie Państwo wykonać nam nasze zadanie a udowodnimy, że dla nas liczy się jakość.

Na przykład taka łazienka – czysta łazienka zapewnia niesamowite doznania. Sprawia że czujesz się świetnie pod prysznicem, śpiewając brzmisz jak prawdziwy profesjonalista, a dumając w skupieniu wpadasz na najlepsze pomysły w życiu.

Powiedz nam czego potrzebujesz

Za każdym razem gdy korzystasz z naszych usług sprzątania mieszkań i biura, zapraszamy do skonkretyzowania Twoich celów w uporządkowaniu przestrzeni. Chętnie odpowiemy na Twoje aktualne zamówienie. Przykładowo – jeśli w danym momencie potrzebujesz czystej lodówki, wyczyszczenia przypalonej kuchenki czy rozwieszenia prania, zostaw taką informację osobie sprzątającej/lub w formularzu zgłoszeniowym, a my zrobimy co w naszej mocy byście byli Państwo zadowoleni z efektów.

Jesteśmy dla Państwa dostępni. Oferujemy sprzątanie mieszkań i biur, w Krakowie i okolicach. Jesteśmy obecni, w kontakcie bezpośrednim jak i również za pomocą mediów. Znajdziecie nas Państwo na naszej stronie internetowej jak i w mediach społecznościowych, śledząc nasze profile, możecie być Państwo na bieżąco z aktualnymi cenami, promocjami oraz bliżej poznać zakres naszych możliwości.

Środki czystości - ikona

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w sprzątaniu?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI