Sprzątanie mieszkań Kraków

Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się dokładnym sprzątaniem mieszkań w Krakowie, korzystając z naszych usług mają Państwo pełną gwarancję bezpieczeństwa gdyż posiadamy ubezpieczenie OC, które realizujemy w przypadku ewentualnych szkód wyrządzonych podczas sprzątania mieszkania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Firma sprzątająca mieszkania  Kraków, Wieliczka oraz Myślenice od 2004 roku.

Magic Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur i mieszkań w Krakowie i najbliższych okolicach. Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych, które potrzebują dokładnego sprzątania swojego mieszkania lub domu, jak i również firm, które chcą systematycznie sprzątać swoje biuro lub dane pomieszczenia. Posiadamy wykwalifikowany personel, który sumiennie wykonuje swoje obowiązki, dzięki czemu wszystkie nasze usługi są wykonywane bardzo dokładnie, tak aby byli Państwo zadowoleni z efektu końcowego.

Nasza firma sprzątająca w Krakowie gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo wykonywanych usług, które jest w pełni zabezpieczone dodatkowym ubezpieczeniem OC, które realizujemy w wyniki ewentualnych uszkodzeń podczas realizowanych usług sprzątania mieszkań w Krakowie. Nasza usług jest dla Państwa w pełni kompleksowa, zajmuje się praktycznie wszystkim, co wpływa na czystość Państwa mieszkania w tym: mycie podług, śmieci, ścieranie mebli, mycie okien, zabezpieczenie parkietu i posadzki wiele innych usług, które zapewnią ogromną czystość mieszkania. Serdecznie zapraszamy do darmowej wyceny usługi, którą realizujemy telefonicznie oraz e-mailowo, działamy nie tylko na terenie Krakowa, ale również w pobliskich miejscowościach między innymi w Wieliczce i Myślenicach. Wycena usługi sprzątania mieszkań w Krakowie i okolicach jest całkowicie darmowa, posiadamy różne warianty współpracy dopasowane do Państwa budżetu, oferujemy również stałą systematyczną współpracę w dowolnych dla Państwa godzinach, dzięki czemu nasz personel sprzątający może wykonywać usługę kiedy są Państwo w domu lub kiedy Państwa nie ma.

Podczas sprzątania mieszkań stosujemy środki najwyższej jakości, które są mało inwazyjne dla skóry, ale dają wysoki efekt usuwania bakterii i innych osadów.

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku