Sprzątanie budów Kraków

Firma Magic Clean oferuje profesjonalne sprzątanie budów w Krakowie i okolicach w tym Wieliczce i Myślenicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które realizujemy od 2004 roku oferując Państwu najwyższą jakość usług i niezwykłą dokładność sprzątania budów i miejsc budowlanych. Posiadamy pełne ubezpieczenie OC, które chroni Państwa przed ewentualnymi uszkodzeniami wyrządzonymi podczas realizowania usługi. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Firma sprzątająca budowy Kraków, Wieliczka oraz Myślenice od 2004 roku.

Magic Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od 2004 roku oferuje profesjonalne usługi sprzątanie budów oraz miejsc, w których prowadzone są obecnie różnego rodzaju prace budowlane lub remontowe. Zajmujemy się sprzątaniem zarówno mniejszych miejsc jak i również sprzątamy większe budynki i inwestycje. Posiadamy wykwalifikowany personel, który został odpowiednio przeszkolony i oferujemy wysoką dokładność sprzątania, dzięki czemu mają Państwo pewność, że usługa sprzątania wykonana przez naszą firmę będzie w pełni zadowalająca dla Państwa lub Inwestora. Podczas wykonywania usługi stosujemy środki najwyższej jakości, które oferujemy bardzo dobre efekty oraz małą inwazyjność dla osób pracujących obecnie na miejscu budowy. Nasze doświadczenie w branży, które trwa już kilkanaście lat pozwoli nam nawiązać liczne współprace z Klientami, którzy nieustannie korzystają z naszych usług, co podkreśla wysoką jakość naszych usług.

Nasza firma posiada ubezpieczenie OC, które chroni Państwa przed ewentualnymi uszkodzeniami wyrządzonymi podczas realizacji naszej usługi, dlatego sprzątanie budów i miejsc budowlanych jest całkowicie bezpieczne. Oferujemy możliwość sprzątania w dogodnych godzinach, tak aby osoby pracujące na miejscu nie miały żadnych utrudnień związanych z naszym sprzątaniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania większej ilości informacji, oferujemy darmową wycenę sprzątania budów i placów budowlanych dopasowaną do Państwa potrzeb, tak aby nasza usługa była w pełni zadowalająca.

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku