Sprzątanie firm Kraków

Profesjonalna firma sprzątająca. Sprzątamy: biura, siedziby firm, obiekty po budowie. Obsługujemy wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy pranie wykładzin, dywanów i czyszczenie tapicerki meblowej. Posiadamy ubezpieczenie OC na wypadek ewentualnych szkód wyrządzonych podczas wykonywania usług.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku

Firma Magic Clean posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu firm na terenie Krakowa i pobliskich okolich, nasze usługi realizujemy już od 2004 roku, przez ten okres nawiązaliśmy liczne współprace z firmami, które nieustannie korzystają z naszej firmy co podkreśla jakość oferowanych przez nas usług. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno dla małych firm, które potrzebują od czasu do czasu posprzątać swoje biuro lub pomieszczania oraz dla większych firm, które potrzbują systematycznej usługi sprzątania. Doskonale wiemy jak ważne jest sprzątania po godzinach pracy, dlatego w trosce o Państwa zadowolenie usługę sprzątania realizujemy w dogodnym terminie, tak aby nie przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków.

Podczas realizacji wszystkich usług używamy środków najwyższej jakości, które oferują wysoką skuteczność usuwania plam, osadów i kurzów oraz małą inwazyjność dla osób pracujących w pomieszczeniu. Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą sprzatania firm, która oferuje między innymi takie usługi jak: mycie okien, ścierani kurzy, sprzątanie toalet, pranie dywanów, odkurzanie i wiele innych, które są niezbędne, aby w dokładny sposób posprzątać pomieszczenia firmowe. Nasz personel sprzątający został dokładnie przeszkolony oraz posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość i dokładność wykonywanych usług.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasza firma posiada ubezpieczenie OC, które daje gwarancją pełnej ochrony podczas realizowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie w celu poznania więcej szczegółów na temat naszej usługi sprzątania firm w Krakowie. Oferujemy darmową wycenę zlecenia w dogodnym dla Państwa pakiecie, który będzie indywidualnie dopasowany do profilu Państwa firmy i biura.

Realizacje sprzątania firm i domów Kraków, Wieliczka, Myślenice