Sprzątanie domów Kraków

Magic Clean to firma z wieloletnim doświadczeniem, która od 2004 roku zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań dla naszych Klientów oferując najwyższą jakość usług i ogromną dokładność. Wybierając nasze usługi mają Państwa pełną gwarancję bezpieczeństwa ponieważ posiadamy ubezpieczenie OC, która chroni Państwa przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi podczas realizacji naszych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny i oferty.

JAK PRACUJE MAGIC CLEAN

Prosta droga do porządku

1

Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny dla siebie termin na posprzątanie mieszkania lub biura. Określ swoje potrzeby w zakresie porządków, a my przygotujemy kosztorys.

2

Zjawimy się na miejscu w wybranym terminie i w pełnej gotowości do pracy, z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi i profesjonalnym sprzętem.

3

Ciesz się porządkiem i zadzwoń ponownie!

Sprzątanie domów  Kraków, Wieliczka oraz Myślenice od 2004 roku.

Firma Magic Clean realizuje dla Państwa usługi sprzątania domów od 2004 roku, oferujemy najwyższą jakość usług i wysoką dokładność przy wykonywaniu naszych usług. Posiadamy szeroką ofertę przygotowaną w różnych pakietach, która pozwoli Państwu wybrać odpowiednią usługę sprzątania domu dla siebie. Oferta naszej firmy jest przygotowana zarówno dla osób indywidualnych, które chcą posprzątać swój dom lub mieszkanie oraz również dla małych i dużych firm, które chcą jednorazowo lub systematycznie skorzystania z usługi sprzątania. Nasza firma stosuje najwyższej jakości środki czystości, które oferują wysoką skuteczność czyszczenia oraz bezpieczeństwo dla osoby przebywającej w pomieszczeniu lub domu. Oferta naszej firmy dostępna jest w Krakowie oraz pobliskich miejscowościach takich jak Wieliczka czy Myślenice. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z usługi sprzątania domu w Krakowie i okolicach to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, pierwszym etapem jest wycena, którą przygotujemy indywidualnie pod Państwa następnie umówimy dowolny termin sprzątania usług, w który pojawi się nasz personel.

Wszystkie osoby pracujące w firmie Magic Clean posiadają doświadczenie w sprzątaniu pomieszczeń oraz zostały odpowiednio przeszkolone dzięki czemu każde sprzątanie będzie przeprowadzone bardzo dokładnie. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę sprzątania domów, którą dopasowujemy ściśle pod Państwa w jej skład wchodzi: mycie podłóg, sprzątanie łazienek, wynoszenie śmieci, mycie okien, ścierani meblu, zabezpieczenie parkietu, mycie płytek oraz wiele innych, które są realizowane podczas codziennych sprzątań.

Nasza firma oferuje również pełne ubezpieczenie sprzątania domów dzięki wykupionemu ubezpieczeniu OC, które chroni Państwa przed ewentualnymi uszkodzeniami, która pojawiły się w trakcie realizacji usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Firma sprzątająca Kraków, Wieliczkę, Myślenice od 2004 roku